-10% Janssen Cosmetics 2-phase Melafadin Concentrate 6x7.5ml

2 faasiline nahka valgendav kontsentraat 6 nädala jooksul.

Kõrgelt kontsentreeritud  Vit.C fosfaat pärsib melaniini ja lisaks kaitseb  nahka oksüdatiivse stressi eest.  See soodustab naha loomulikke taastavaid mehhanisme ja aktiveerivad kollageeni sünteesi. See kõik on nüüd kättesaadav ühe tihendotsikul, mis sõna otseses mõttes  vabastab selle sisu nupule vajutusega.  C-Vit. pulber (1 etapp) imendub ja siis lõpetatakse rikastatud  toimeainega (2 etapp)

Kahes etapis kokku moodustuvad  väga kõrgelt doseeritud naha valgendav  efekt.

Et saavutada kaunilt särav jume, selleks on ravikuur 6 ampulli a' 7,5 ml on ettenähtud 6 nädala ravikuuriks. (1 ampull nädalas).  Nahk muutub  silmnähtavalt heledamaks. Nähtavad olemasolevad pigmentlaigud  on minimeeritud ja naha melaniini tootmine samaaegselt normaliseeritud, et vältida  uute pigmentlaikude teket.

Pipetiga kork annab optimaalse doseerimise. Toimeaine ekstrakt saab määrata tilk-tilgahaaval täpselt vajadusel või ka kasutada valgendavas hoolduses.

Kui seda kasutatakse regulaarselt,siis tulemus ilmneb pärast esimest 6 näd ravikuuri.

Liigne melaniini süntees pärsitakse. Efekt on peagi nähtav nahapinnal, sest tekkib naha

uuenemise tsükkel. Olemasolevad  pigmentlaigud on muutunud kahvatumaks ja 6 nädala hoolduste tulemus on muutnud naha  märgatavalt ühtlasemaks ja heledamaks.

Nägu
Näha tüüp Kõikidele nahatüüpidele

Janssen Cosmetics 2-phase Melafadin Concentrate 6x7.5ml

  • €53.40
  • €48.06